
ClimaShield™ Usmjerivač zraka za klimu Duo Flex+
●Dostava 3–5 dana
Praktična viseća košara ALBULA kapaciteta 3,2 litre organizira kuhinjski otpad, kávne kapsule ili tablete za pranje posuđa na jednom mjestu. Košara se može objesiti na vrata i ladice ili postaviti na radnu plohu, prilagođavajući se vašim potrebama. Laka je za prenošenje zahvaljujući ergonomskoj ručki, a moderan cappuccino dizajn Rotho brenda nadopunjava svaki kuhinjski prostor.
●Na zalihi kod proizvođača - 8 - 10 dana
92 na zalihi

Praktična viseća košara za kuhinju koja organizira organsku otpad, kávne kapsule ili tablete za pranje posuđa na jednom mjestu. Košara se može objesiti na vrata i ladice ili postaviti na radnu plohu, prilagođavajući se vašim potrebama. Laka je za prenošenje zahvaljujući praktičnoj ručki, a moderan cappuccino dizajn Rotho brenda nadopunjava svaki kuhinjski prostor.
ALBULA viseća košara kapaciteta 3,2 litre od kvalitetne plastike, dostupna u cappuccino boji. Švicarski brand Rotho jamči trajnost i preciznu izradu.
Košara se prilagođava vašem kuhinjskom prostoru. Objesite je na vrata ili ladice pomoću visećeg uređaja, ili je jednostavno postavite na radnu plohu za brz pristup. Izbor položaja čini je idealno rješenje za svaki prostor.
Integrirana ručka omogućava brzo prenošenje košare gdje god je trebate. Bez dodatnog truda možete je premjestiti s jednog mjesta na drugo, što čini pražnjenje i čišćenje jednostavnim. Ergonomski dizajn čini rukovanje ugodnim.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Zapremnina | 3,2 L |
| širina proizvoda | 22 cm |
| Dubina proizvoda | 17 cm |
| Visina proizvoda | 15 cm |
| Znamka | ROTHO |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Cappuccino |
| Volumen | 3,2 L |
| Ukupna masa | 0,2 kg |
Još nema recenzija. Dodajte svoju recenziju ispod!
92 na zalihi