
ClimaShield™ Usmjerivač zraka za klimu Duo Flex+
●Dostava 3–5 dana
WPC zid za nadstrešnicu PRESTIGE dimenzija 491,6 cm x 235 cm štiti od vjetra, kiše i UV zračenja. Kombinacija aluminijskog okvira i WPC panela debljine 2,8 cm osigurava čvrstu, stabilnu konstrukciju koja se ne uvija niti posivi. Prirodan izgled drva harmonizira s vanjskom estetikom, a otpornost na vlagu, plijesan i insekte čini proizvod idealnim za vanjsku primjenu tijekom cijele godine bez redovitog održavanja.
1.031,99 €s PDV
●Na zalihi kod proizvođača - 8 - 10 dana
44 na zalihi

Zaštitite nadstrešnicu PRESTIGE WPC zidom koji sprječava prodiranje vjetra, kiše i vremenskih utjecaja. Kombinacija aluminijskog okvira i WPC panela debljine 2,8 cm jamči trajnost i otpornost, dok prirodan izgled drva harmonizira s vanjskom estetikom. Zid proširuje mogućnosti korištenja zaklona i donosi osjećaj sigurnosti kroz čvrstu konstrukciju.
WPC zid dimenzija 491,6 cm širine i 235 cm visine, izrađen od WPC panela i aluminijskog okvira u smeđoj boji. Proizvod se isporučuje u 5 kutija ukupne težine 225 kg.
WPC (Wood-Plastic Composite) kombinira svojstva drva i plastike, pružajući prirodan izgled s povećanom otpornosti. Drvenoj komponenti zahvaljujući zadržava estetiku prirodnog materijala, dok plastični dio osigurava zaštitu od vlage, insekata, plijesni i UV zračenja.
Aluminijski okvir i WPC paneli zajedno stvaraju barijeru koja sprječava prodiranje vjetra, kiše i drugih vremenskih utjecaja. Debljina od 2,8 cm dodatno osigurava čvrstoću i stabilnost, čineći zid idealnim za vanjsku primjenu tijekom cijele godine.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Dimenzije pakiranja | 5 kutija (239x22x19,5 cm - 45 kg; 240x22x16,5 cm - 45 kg; 239x22x19,5 cm - 45 kg; 239x22x19,5 cm - 45 kg; 254,5x31,6x14 cm - 45 kg) |
| Materijal pakiranja | Karton |
| širina proizvoda | 491,6 cm |
| Dubina proizvoda | 2,8 cm |
| Visina proizvoda | 235 cm |
| Ukupna težina | 225 kg |
| Znamka | Rojaplast |
| Materijal | WPC paneli, aluminijski okvir |
| Boja | Smeđa |
| Dimenzija paketa | 5 kutija (239x22x19,5 cm - 45 kg; 240x22x16,5 cm - 45 kg; 239x22x19,5 cm - 45 kg; 239x22x19,5 cm - 45 kg; 254,5x31,6x14 cm - 45 kg) |
| Materijal paketa | Karton |
| Otpornost na kišu | Da |
Još nema recenzija. Dodajte svoju recenziju ispod!
44 na zalihi