
ClimaShield™ Usmjerivač zraka za klimu Duo Flex+
●Dostava 3–5 dana
Viseća košara švicarske marke Rotho s kapacitetom 3,2 litre organizira kuhinjski otpad s stilom i praktičnošću. Košara prikuplja organski otpad, kapsule za kavu ili tablete za pranje posuđa na mjestu gdje je najpotrebnije, s ergonomskom ručkom za jednostavno prenošenje i fleksibilnom montažom.
14,49 €s PDV
●Na zalihi kod proizvođača - 8 - 10 dana
106 na zalihi

Viseća košara od švicarske marke Rotho organizira kuhinjski otpad s stilom i praktičnošću. Kapaciteta 3,2 litre, ova košara prikuplja organski otpad, kapsule za kavu ili tablete za pranje posuđa na mjestu gdje vam je najpotrebnije.
Kompletna viseća košara s integriranom vješalicom, spremna za odmah za upotrebu.
Viseća košara prilagođava se vašem prostoru. Postavite je na radnu površinu kao samostojeću posudu ili objesite na vrata i ladice koristeći priloženu vješalicu, čime oslobađate prostor na pultu.
S 3,2 litre prostora, košara drži dovoljno organskog otpada, kapsule za kavu ili tableta za pranje posuđa između pražnjenja. Antracitna boja i čista linija dizajna čine je diskretnom ali vidljivom dijelom vaše kuhinje.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Kapacitet | 3,2 L |
| Ukupna masa | 0,2 kg |
| širina proizvoda | 22 cm |
| Dubina proizvoda | 17 cm |
| Visina proizvoda | 15 cm |
| Materijal | Plastika |
| Znamka | ROTHO |
| Boja | Antracit |
| Volumen | 3,2 L |
| Ukupna težina | 0,2 kg |
Još nema recenzija. Dodajte svoju recenziju ispod!
106 na zalihi