
ClimaShield™ Usmjerivač zraka za klimu Duo Flex+
●Dostava 3–5 dana
CALI viseća stolica kombinira luksuzni dizajn s pouzdanom funkcionalnosti. Izrađena od kvalitetnog umjetnog ratana, aluminijskog okvira i čelične baze, ova stolica osigurava dugotrajnost i eleganciju za unutarnje i vanjske prostore. Presvlake su uklonjive za jednostavno održavanje.
●Na zalihi kod proizvođača - 8 - 10 dana
206 na zalihi

CALI viseća stolica kombinira luksuzni dizajn s pouzdanom funkcionalnosti. Izrađena od kvalitetnog umjetnog ratana, aluminijskog okvira i čelične baze, ova stolica osigurava dugotrajnost i eleganciju za unutarnje i vanjske prostore. Presvlake su uklonjive za jednostavno održavanje.
Stolica dolazi s antracit ratanskom košarom, sivim jastukom od poliestra težine 230 g/m², crnom aluminijskom konstrukcijom i čeličnom bazom s praškastom bojom. Dimenzije košare su 84 cm širine, 70 cm dubine i 130 cm visine, s ukupnom visinom stolice od 203 cm.
Umjetni ratan korišten u CALI stolici nadmašuje prirodni ratan u fleksibilnosti i otpornosti. Materijal se ne ljušti, nema neuglednih pukotina, a boja ostaje stabilna tijekom godina. Zaštita od UV zračenja omogućava korištenje stolice bez brige o izbleđivanju.
Aluminijski okvir i čelična baza sa stupom čine CALI stolicu stabilnom i izdržljivom. Kombinacija materijala osigurava laganost uz čvrstoću, što omogućava sigurnu upotrebu i dugoročnu pouzdanost. Čelična baza je zaštićena praškastom bojom za dodatnu otpornost.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Dimenzije stolice (širina x dužina x visina) | 98x98x203cm |
| Nosivost stolice | 150 kg |
| Materijal | Umjetni ratan + aluminijski okvir + čelična baza i šipka |
| Materijal pakiranja | PAP karton |
| Znamka | Rojaplast |
| Boja konstrukcije | Crna |
| Boja ratana | Antracit |
| Boja jastuka | Siva |
| Broj kartona (dimenzije) | 2 (135x100x75cm, 210x50x6cm) |
| Ukupna težina | 30 kg |
| Dimenzije stolice (širina x duljina x visina) | 98x98x203cm |
| Visina košare | 130 cm |
| Dubina košare | 70 cm |
| širina košare | 84 cm |
Još nema recenzija. Dodajte svoju recenziju ispod!
206 na zalihi