
ClimaShield™ Usmjerivač zraka za klimu Duo Flex+
●Dostava 3–5 dana

BioBake Biorazgradivi papir za pečenje u fritezi na vrući zrak, 16 cm – kvadratni, 50 komada
●Dostava 1-3 dana
Konstrukcija poda za plastičnu kućicu AVE D. Izrađena od pocinčanog čelika.
Konstrukcija poda za plastičnu kućicu AVE D. Izrađena od pocinčanog čelika.
●Na zalihi kod proizvođača - 8 - 10 dana
20 na zalihi
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| širina proizvoda | 172,4 cm |
| Dubina proizvoda | 92,3 cm |
| Ukupna težina | 2,81 kg |
| Materijal | Pocinčani čelik |
| Dimenzija pakiranja | 91x11x5,5 cm |
| Materijal pakiranja | Karton |
| Znamka | Rojaplast |
Još nema recenzija. Dodajte svoju recenziju ispod!
info@svijetkupovine.hr
Pošaljite nam poruku — odgovaramo u najkraćem mogućem roku.
20 na zalihi