
ClimaShield™ Usmjerivač zraka za klimu Duo Flex+
●Dostava 3–5 dana
Praktične drvene ljestve od bukovog drveta nude siguran pristup visokim mjestima u kući ili radionici. Kompaktna trostupanjska konstrukcija jednostavno se sklapa i sprema, čime štedi prostor kada nisu u upotrebi. Dimenzije u sklopljenom stanju iznose 82 x 42 x 13 cm.
●Na zalihi kod proizvođača - 8 - 10 dana
132 na zalihi
Praktične drvene ljestve od bukovog drveta nude siguran pristup visokim mjestima u kući ili radionici. Kompaktna trostupanjska konstrukcija jednostavno se sklapa i sprema, čime štedi prostor kada nisu u upotrebi.
Ljestve su gotove za upotrebu i dolaze s tri stepenice. Dimenzije u sklopljenom stanju iznose 82 x 42 x 13 cm, što omogućava laku pohranu u ormarima ili kutima doma.
Ljestve se jednostavno sklapaju u kompaktan oblik koji zauzima minimalno prostora. Kada su složene, dimenzije pakiranja od 82 x 42 x 13 cm omogućavaju pohranu u bilo kojem kutku doma ili radionice.
Ljestve su izrađene od bukovog drveta u prirodnoj boji, što osigurava stabilnost i dugotrajnost. Bukovo drvo je poznato po svojoj čvrstoći i sposobnosti da izdrži redovitu upotrebu u kućanstvu i radionici.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Materijal | Drvo - bukva |
| Boja | Prirodna |
| Ukupna težina | 3 kg |
| Dimenzije pakiranja | 82x42x13 cm |
| Nosivost | 100 kg |
| Materijal pakiranja | Plastika |
| širina proizvoda | 38 cm |
| Dubina proizvoda | 60 cm |
| Visina proizvoda | 63 cm |
| Znamka | Rojaplast |
Još nema recenzija. Dodajte svoju recenziju ispod!
132 na zalihi