
ClimaShield™ Usmjerivač zraka za klimu Duo Flex+
●Dostava 1-3 dana
Pocinčani regal dimenzija 90 × 45 × 180 cm nudi praktično rješenje za skladištenje u skladištima, radionicama i garažama. Čvrsta čelična konstrukcija osigurava visoku nosivost i trajnost, dok se industrijski dizajn lako uklapa u moderne poslovne prostore ili dnevne boravke. Regal dolazi s pet polica od MDF vlaknaste ploče debljine 9 mm koje se mogu prilagoditi prema potrebama.
●Na zalihi kod proizvođača - 8 - 10 dana
316 na zalihi

Praktično rješenje za skladištenje robe, materijala i alata u skladištima, radionicama i garažama. Zahvaljujući čvrstoj čeličnoj konstrukciji i industrijskom dizajnu, regal se lako uklapa i u moderne poslovne prostore ili dnevne boravke s industrijskih stilom.
Regal dolazi montiran sa pet polica izrađenih od MDF vlaknaste ploče debljine 9 mm. Stabilnost se osigurava učvršćivanjem u zid. Nosivost regala vrijedi kada je ravnomjerno opterećen.
Pocinčani čelik štiti regal od korozije i omogućava pouzdanu upotrebu u raznim okruženjima. Svaka polica može nositi do 350 kg, što ga čini idealnim za skladištenje teških predmeta i alata.
Prilagodljive police omogućavaju vam da prilagodite raspored prema vašim specifičnim potrebama. Organizirajte mali dio ili cijeli prostor s pet polica koje se lako postavljaju na željenim visinama.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Visina proizvoda | 180cm |
| Dubina proizvoda | 45cm |
| širina proizvoda | 90cm |
| Ukupna težina | 24,4kg |
| Nosivost | 350kg (jedna polica) |
| Ukupna nosivost | 1750kg |
| Broj polica | 5 |
| Materijal | čelik - pocinčani |
| Materijal polica | MDF - vlaknasta ploča |
| Debljina polica | 9mm |
| Boja | Siva s efektom čekića |
| Dimenzija pakiranja | 94x47x8cm |
| Materijal pakiranja | Karton |
| Znamka | Rojaplast |
Još nema recenzija. Dodajte svoju recenziju ispod!
316 na zalihi