
ClimaShield™ Usmjerivač zraka za klimu Duo Flex+
●Dostava 1-3 dana
Izdržljiv ormarić prikladan za garažu, vikendicu, terasu ili podrum. Visine 173 cm s četiri podesive police od 20 kg nosivosti omogućava fleksibilnu organizaciju predmeta različitih veličina. Čvrste šarke, mogućnost zaključavanja i izdržljiva plastična konstrukcija štite sadržaj i zahtijevaju minimalno održavanje. Težine 14 kg, lako se premješta između lokacija.
●Na zalihi kod proizvođača - 8 - 10 dana
59 na zalihi

Izdržljiv ormarić prikladan za garažu, vikendicu, terasu ili podrum. Čvrste šarke, mogućnost zaključavanja i izdržljiva konstrukcija štite sadržaj i pojednostavljuju održavanje. Četiri podesive police omogućavaju fleksibilnu organizaciju predmeta različitih veličina.
Ormarić dolazi u crnoj i sivoj boji s visine od 173 cm, širine 68 cm i dubine 39 cm. Ukupna težina je 14 kg, što omogućava lako premještanje između lokacija.
Četiri podesive police od 20 kg nosivosti omogućavaju vam da organizirate predmete prema vašim potrebama. Prilagodite razmake između polica kako biste maksimalno iskoristili prostor za razne vrste predmeta.
Čvrste šarke i mogućnost zaključavanja štite vaše vrijednosti u garaži, vikendici ili podrumu. Izdržljiva plastična konstrukcija otporna je na vremenske uvjete i ne zahtijeva redovito održavanje.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Visina proizvoda | 173cm |
| širina proizvoda | 68cm |
| Duljina proizvoda | 39cm |
| Ukupna težina | 14kg |
| Nosivost | 20kg (jedna polica) |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Crna + siva |
| Dimenzije pakiranja | 80x40x22cm |
| Materijal pakiranja | Karton |
| Znamka | Keter |
Još nema recenzija. Dodajte svoju recenziju ispod!
59 na zalihi