
ClimaShield™ Usmjerivač zraka za klimu Duo Flex+
●Dostava 1-3 dana
Tineco FLOOR ONE S7 Pro Stretch Ultra najnoviji je bežični mokro-suhi čistač podova, dizajniran za temeljito čišćenje cijelog doma – čak i ispod niskog namještaja, gdje uobičajeni čistači ne mogu doseći. S jakim usisavanjem i tehnologijom HyperStretch™ potpuno se polegne (180°), zadržava punu usisnu snagu te učinkovito uklanja mokru i suhu prljavštinu u jednom koraku. Sustav MHCBS™ osigurava stalno čišćenje svježom vodom, dok FlashDry™ nakon korištenja automatski ispire unutarnji sustav i četku te ih suši vrućim zrakom za higijensku pripremljenost za sljedeće čišćenje. iLoop™ pametni senzor detektira razinu prljavštine i automatski prilagođava snagu i protok vode, što pruža optimalne rezultate i duže trajanje baterije.


●Dostava 1-3 dana


FLOOR ONE S7 Pro Stretch Ultra
Bežično dubinsko pranje i usisavanje čak i najnedostupnijih mjesta, uz samočišćenje i FlashDry sušenje nakon uporabe.
Značajke
Detalji
Specifikacije
Što je uključeno?
Bežični mokro-suhi perač i usisavač s FlashDry™ sušenjem


Čistač se potpuno polegne za jednostavno čišćenje ispod niskog namještaja Više o tome


Odvojeni spremnici za čistu i prljavu vodu Više o tome


Od masnih nezgoda u kuhinji do osušenih mrlja na pločicama, S7 Stretch Ultra bez problema sve usisa. Više o tome


Otkriva razinu prljavštine i prilagođava snagu i potrošnju vode Više o tome
Inovativna valjkasta četka koja s tri strane seže gotovo do samog ruba uređaja i ne ostavlja tragove


Automatski ispire unutarnji sustav i četku te ih zatim suši vrućim zrakom za dugotrajnu higijenu Više o tome


Spremnik svježe vode na donjem dijelu uređaja omogućuje veći pritisak na pod i lakše manevriranje prostorom. Više o tome


Snažna baterija za do 50 minuta mokro-suhog čišćenja u Auto načinu
50 min
pranja u Auto načinu
0.72 L
spremnik prljave vode
1.0 L
spremnik čiste vode
78 dB SPL
Niska razina buke pri radu
FlashDry™
sustav za sušenje i dezinfekciju četke i spremnika na 85°C
iLoop™
Pametni senzor prljavštine
Samočistivi
sustav koji uređaj očisti i osuši vrućinom




Patentirana tehnologija pametnog senzora iLoop otklanja nagađanje pri čišćenju otkrivajući mokru i suhu prljavštinu, ostatke i druge nečistoće. Snaga usisavanja, brzina valjka i protok vode automatski se prilagođavaju vašem neredu. Nema više ručnog mijenjanja postavki radi podešavanja snage čišćenja.






Patentirani MHCBS™ sustav za apsolutno odvajanje prljave i čiste vode, za pranje bez mrlja.


Kontinuirana opskrba čistom vodom
Čista voda se ravnomjerno raspršuje, tako da valjak četke uvijek ostaje čist tijekom pranja.


Ribanje podova na 450 okretaja u minuti
Uz konstantnu brzinu od 450 okretaja u minuti i veliki okretni moment, valjkasta četka osigurava savršeno čišćenje tvrdih podnih površina.


Aktivno uklanjanje prljavštine
Ekskluzivno dizajniran Tineco strugač za vodu učinkovito uklanja prljavu vodu s valjkaste četke prije nego što napravi puni krug.


Kontinuirana odvodnja prljave vode
Prljava voda i krhotine skupljaju se snažnom usisnom snagom koja se prilagođava u stvarnom vremenu pomoću iLoop™ senzora.
Povećan pritisak na pod (20 Newtona*) za bolje rezultate čišćenja. Smanjuje opterećenje ruku za lakšu uporabu.
Snažan motor stvara visoku usisnu snagu od 21.000 Pa, što omogućuje brzo i učinkovito uklanjanje prolivenih tekućina, sitnih čestica, tvrdokorne prljavštine i svakodnevnih ostataka. Time postiže temeljite rezultate čišćenja u jednom jedinom prolazu, čak i na zahtjevnijim površinama.
FlashDry™ je napredni samočistivi sustav koji nakon završetka čišćenja automatski ispire unutarnje cijevi i četku svježom vodom, a zatim ih suši vrućim zrakom.
Time sprječava nastanak neugodnih mirisa, bakterija i plijesni te osigurava da je čistač uvijek higijenski spreman za sljedeću uporabu – bez ručnog čišćenja i bez održavanja.
HyperStretch™ omogućuje izuzetno polegnuće od 180°, pri čemu se čistač maksimalno raširi i spusti kako bi bez napora dosegnuo prostore ispod sofa, kreveta i ormara. pritom zadržava stabilan protok vode i usisnu snagu, što osigurava jednako temeljito čišćenje kao u uspravnom položaju.
Tehnologija omogućuje učinkovito uklanjanje prljavštine iz inače nedostupnih kutova bez pomicanja teškog namještaja.
Specifikacije
| Kapacitet baterije | 3900 mAh (Li-ion baterija) |
| Vrijeme rada | Do 50 minuta (Auto način mokro-suhog čišćenja) |
| Vrijeme punjenja | Do 5 sati |
| Kapacitet spremnika za čistu vodu | 1,0 L |
| Kapacitet spremnika za prljavu vodu | 0,72 L |
| Buka | 78 dB(A) |
| Težina | 4,5 kg |
| iLoop senzor | Da (pametni senzor prljavštine) |
| Čišćenje svježom vodom | MHCBS™ tehnologija |
| Zaslon | LED |
| Čišćenje rubova | Dvostrano čišćenje rubova |
| Nivo filtracije zraka | HEPA filter |
| Napajanje | Bežično, baterijsko |
| Samočišćenje | Da (samočistivi program) |
| Sušenje uređaja | Da, FlashDry™ sušenje na 85 °C |
| HyperStretch oblik | Da, 180° polegljiv oblik za čišćenje ispod niskog namještaja |
| Dodatni pribor | Dodatni valjak za četku, dodatni filter |


Uključeno u paketu
U paketu dobivate komplet čistača FLOOR ONE S7 Pro Stretch Ultra, rezervni suhi filter, alat za čišćenje, dodatni valjak za četku, punjačku i sušnu postaju te 1x Tineco sredstvo za čišćenje podova.




Kliknite ovdje i preuzmite korisnički priručnik na hrvatskom jeziku.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Znamka | Tineco |
| Model | FLOOR ONE S7 Pro Stretch Ultra |
Još nema recenzija. Dodajte svoju recenziju ispod!

