
ClimaShield™ Usmjerivač zraka za klimu Duo Flex+
●Dostava 1-3 dana
Polica PLUS 60/4 organizira manjše stvari u domu, garaži ili skladištu s četiri razine pohrane koje omogućuju fleksibilno sortiranje cipela, fascikli, igračaka ili drugih predmeta. Povišene noge olakšavaju čišćenje poda ispod police.
25,99 €s PDV
●Na zalihi kod proizvođača - 8 - 10 dana
307 na zalihi

Polica PLUS 60/4 organizira manjše stvari u domu, garaži ili skladištu. Četiri razine pohrane omogućuju fleksibilno sortiranje cipela, fascikli, igračaka ili drugih predmeta. Povišene noge olakšavaju čišćenje poda ispod police.
Paket sadrži sve dijelove za montažu, uključujući pričvršćivače za montažu na zid. Plastični okvir s crnom bojom odolijevao će svakodnevnoj upotrebi u različitim okruženjima.
Polica PLUS 60/4 prilagođava se različitim potrebama pohrane u domaćinstvu, garaži ili skladištu. Svaka od četiri razine može nositi do 20 kg, što omogućuje pohranu cipela, fascikli, igračaka ili drugih predmeta bez brige o stabilnosti.
Polica se montira bez potrebe za alatom, što čini postavljanje brzim i dostupnim svakome. Police se mogu međusobno povezivati u čvrsti sustav, omogućujući proširenje ili prilagođavanje prema potrebama prostora.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Visina proizvoda | 135cm |
| širina proizvoda | 60cm |
| Duljina proizvoda | 30cm |
| Ukupna težina | 3kg |
| Nosivost | 20kg (jedna polica) |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Crna |
| Dimenzije pakiranja | 60x30x15cm |
| Materijal pakiranja | PE omot (najlon) |
| Znamka | Keter |
Još nema recenzija. Dodajte svoju recenziju ispod!
307 na zalihi