
ClimaShield™ Usmjerivač zraka za klimu Duo Flex+
●Dostava 3–5 dana
Modularne plastične podne pločice koje zamjenjuju kamene pločice i prilagođavaju se bilo kojem prostoru. Paket od 11 komada dimenzija 30,5 cm x 30,5 cm x 1,3 cm pokriva 1 kvadratni metar i stvara stabilnu, jedinstvenu površinu zahvaljujući ugradbenom click sustavu. Pločice se postavljaju bez alata na ravno tlo u minutama i mogu se složiti ili rastaviti prema potrebi.
●Na zalihi kod proizvođača - 8 - 10 dana
71 na zalihi

Modularne plastične podne pločice koje zamjenjuju kamene pločice i prilagođavaju se bilo kojem prostoru. Paket od 11 komada pokriva 1 kvadratni metar i stvara stabilnu, jedinstvenu površinu zahvaljujući ugradbenom click sustavu.
Paket sadrži 11 komada podnih pločica od recikliranog materijala dimenzija 30,5 cm x 30,5 cm x 1,3 cm. Pločice se povezuju click sustavom i mogu se složiti ili rastaviti prema potrebi, što omogućava privremeno ili trajno pokrivanje poda.
Ugradbene spojnice omogućavaju spajanje pločica bez alata i dodatnih materijala. Pločice se međusobno povezuju i stvaraju čvrstu, jedinstvenu površinu koja je otporna na pomicanje.
Podne pločice su namijenjene za balkon, terasu, podrume i garaže. Otporne su na mraz što omogućava njihovu upotrebu tijekom cijele godine, čak i u zimskim uvjetima bez rizika od oštećenja.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| širina proizvoda | 30,5 cm |
| Dubina proizvoda | 30,5 cm |
| Znamka | Rojaplast |
| Visina proizvoda | 1,3 cm |
| Ukupna težina | 3,2 kg |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Siva |
| Dimenzije pakiranja | 31x31x15 cm |
Još nema recenzija. Dodajte svoju recenziju ispod!
71 na zalihi