
ClimaShield™ Usmjerivač zraka za klimu Duo Flex+
●Dostava 3–5 dana
Paket od dvije kvalitetne fotelje od prešane plastike s metalnim nogama, dizajnirane za moderan i retro stil. Čvrste, otporne i prilagođene za unutarnje i vanjske prostore, pružaju pouzdanu i dugotrajnu upotrebu. Nosivost od 110 kg po foteji omogućava upotrebu različitim korisnicima, dok ergonomski oblikovana sjedala s naslonima za ruke osiguravaju udobnost tijekom dugotrajnog sjedenja.
●Na zalihi kod proizvođača - 8 - 10 dana
16 na zalihi

Paket od dvije kvalitetne stolice od prešane plastike dizajnirane za moderan i retro stil stanovanja. Čvrste, otporne i prilagođene za unutarnje i vanjske prostore, ove fotelje pružaju pouzdanu i dugotrajnu upotrebu.
Dvije fotelje NOA DUO s maslinastom bojom i crnim nogama, spremne za odmah upotrebu u vašem domu ili vanjskom prostoru.
Fotelja NOA DUO kombinira prešanu plastiku s metalnim nogama kako bi pružila čvrstu i stabilnu podršku. Nosivost od 110 kg osigurava da je fotelja prikladna za različite korisnike i dugoročnu upotrebu.
Sjedala su osmišljena s dubinom od 40 cm i širinom od 35 cm kako bi omogućila udoban položaj tijekom dugotrajnog sjedenja. Naslon za leđa od 39 cm pruža dodatnu podršku, a nasloni za ruke visine 65 cm čine fotelje idealnim za opuštanje.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Dimenzije pakiranja | 60x69x41 cm (2 kom u pakiranju) |
| Podesivi | Ne |
| Dubina sjedišta | 40cm |
| Visina naslona za leđa | 39cm |
| širina sjedišta | 35cm |
| Duljina proizvoda | 55 cm |
| širina proizvoda | 57 cm |
| Ukupna težina | 7 kg |
| Visina proizvoda | 80 cm |
| Visina proizvoda (visina sjedišta od tla) | 46cm |
| Nosivost | 110kg |
| Materijal | Prešani plastika+metalne noge |
| Znamka | Keter |
| Boja | Maslinasta+crne noge |
| Dimenzija paketa | 60x69x41 cm (2 kom u paketu) |
| Podesivo sjedalo | Ne |
| Dubina sjedala | 40cm |
| Visina naslona | 39cm |
| širina sjedala | 35cm |
| Visina naslona za ruke | 65cm |
| širina naslona za ruke | 1,5cm |
| Visina nogu | 43cm |
Još nema recenzija. Dodajte svoju recenziju ispod!
16 na zalihi