
ClimaShield™ Usmjerivač zraka za klimu Duo Flex+
●Dostava 3–5 dana
Čvrsta podna konstrukcija od pocinčanog čelika štiti kućicu od vlage i neravnina tla. Izrađena od otpornog materijala debljine 0,45 mm, konstrukcija poda osigurava stabilnu osnovu i dugotrajnost. Dimenzije 199,3 x 54,7 cm prilagođene su modelima Archer A, Oscar E-A, Luke A i Chester A.
●Na zalihi kod proizvođača - 8 - 10 dana
101 na zalihi

Čvrsta podna konstrukcija od pocinčanog čelika štiti kućicu od vlage i neravnina tla. Izrađena od otpornog materijala debljine 0,45 mm, konstrukcija poda osigurava stabilnu osnovu i dugotrajnost. Dostupna u različitim veličinama kako bi se prilagodila vašoj kućici.
Konstrukcija poda dimenzija 199,3 x 54,7 cm, pakovana u karton za sigurnu dostavu i skladištenje.
Pocinčani čelik pruža zaštitu od vlage i vremenskih uvjeta, što osigurava dugovječnost i pouzdanost konstrukcije. Tanka ali čvrsta struktura od 0,45 mm sprječava provjeru i deformacije tijekom vremena.
Konstrukcija poda dimenzija 199,3 x 54,7 cm idealno se uklapa u kućice Archer A, Oscar E-A, Luke A i Chester A. Svaki model ima specifičnu potrebu, pa je ta veličina optimizirana za stabilnost i poravnanje.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| širina proizvoda | 199,3 cm |
| Dubina proizvoda | 54,7 cm |
| Ukupna masa | 2,6 kg |
| Materijal | Pocinčani čelik |
| Debljina materijala | 0,45 mm |
| Dimenzija pakiranja | 106 x 13 x 7,5 cm |
| Materijal pakiranja | Karton |
| Znamka | Rojaplast |
Još nema recenzija. Dodajte svoju recenziju ispod!
101 na zalihi