
ClimaShield™ Usmjerivač zraka za klimu Duo Flex+
●Dostava 1-3 dana
LINDA četverokatni regal organizira prostor na elegantan način, omogućavajući učinkovitu pohranu namirnica, kuhinjskih pomagala i predmeta u kupaonici ili drugom dijelu doma. Otvorena konstrukcija čini sve dostupnim na dohvat ruke, dok perforirana struktura polica osigurava bolju ventilaciju. Regal je izrađen od recikliranog polipropilena, čvrste plastike koja osigurava dugotrajnost i izdržljivost.
●Na zalihi kod proizvođača - 8 - 10 dana
87 na zalihi

Četverokatni regal LINDA organizira prostor na elegantan način, omogućavajući učinkovitu pohranu namirnica, kuhinjskih pomagala i predmeta u kupaonici ili drugom dijelu doma. Otvorena konstrukcija čini sve dostupnim na dohvat ruke, dok perforirana struktura polica osigurava bolju ventilaciju.
Regal je izrađen od recikliranog polipropilena, čvrste plastike koja osigurava dugotrajnost i izdržljivost. Jednostavna montaža omogućava brzo sastavljanje bez dodatnih alata.
Svaka polica izdržava do 5 kg tereta, što omogućava pohranu raznovrsnih predmeta od kuhinjskih pomagala do kupaonskih proizvoda. Police su raspoređene na razumnoj udaljenosti, pružajući pristup svakom sloju.
Bez vrata ili zatvaranja, sve što trebate nalazi se na vidnom mjestu i dostupno je u sekundi. Otvorena konstrukcija čini regal idealnim za često korištene predmete u kuhinji, smočnici ili kupaonici.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Ukupna masa | 1,8 kg |
| Dimenzije paketa | 39x24x13 cm |
| širina proizvoda | 23 cm |
| Dubina proizvoda | 38 cm |
| Visina proizvoda | 100 cm |
| Ukupna težina | 1,8 kg |
| Znamka | DEA HOME |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Bijela |
| Dimenzije pakiranja | 39x24x13 cm |
Još nema recenzija. Dodajte svoju recenziju ispod!
87 na zalihi