
ClimaShield™ Usmjerivač zraka za klimu Duo Flex+
●Dostava 3–5 dana
Udoban san s madracem P2240!
Ovo je 7-zonski madrac P2240 dimenzija 80×200 cm s ukupnom visinom od 19 cm. Zahvaljujući tvrdoći H2, madrac P2240 pruža savršenu potporu za vaš noćni odmor.
Ispuna madraca sastoji se od dva kvalitetna PU pjenasta materijala gustoće 35kg/m3 i 34kg/m3, što osigurava idealnu kombinaciju mekoće i stabilnosti. 18 cm debeli sloj pjene prilagođava se težini vašeg tijela, kako biste mogli uživati u mirnom snu.
Prošivena navlaka od bijelog mikrofibera u bijeloj boji 50131-5 odgovara svakoj spavaćoj sobi.
Madrac P2240 nije samo o udobnosti, već i o jednostavnom održavanju. Navlaka se može skinuti zahvaljujući patentu sa 4 strane i oprati (MAKS do 40° C).
Uronite u svijet udobnosti s madracem P2240 i doživite san koji zaslužujete!
●Dostava 1-3 dana
7 na zalihi
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Ukupna masa | 12,45 kg |
| širina proizvoda | 200 cm |
| Dubina proizvoda | 80 cm |
| Visina proizvoda | 19 cm |
| Znamka | Sun garden |
| Težina ukupno | 12,45 kg |
| Materijal | Ispuna: 16 cm PU 35 kg/m³, 7 zonalni profil, gornja strana 2 cm PU 34 kg/m³, Presvlaka: 100% poliester (dizajn 50131-5), vanjska tkanina prošivena 150 g/m² poliesterskim klimatskim vlaknima |
| Boja | Bijela (50131-5) |
| Dimenzija pakiranja | 40x40x87cm |
| Materijal pakiranja | Karton |
| Tvrdoća | H2 |
| Nosivost | 100 kg |
Još nema recenzija. Dodajte svoju recenziju ispod!
7 na zalihi