
ClimaShield™ Usmjerivač zraka za klimu Duo Flex+
●Dostava 3–5 dana
Radionički organizator koji omogućava efikasno sortiranje sitnog pribora, vijaka, matica i šarafa na jednom mjestu. Organizator 300 je najveći model iz PRO linije, nudi četiri vrste pretinaca prilagođenih za mali i duguljasti pribor s ukupno osam posuda i dva pretinca. Ergonomična ručka omogućava jednostavan transport, a modularna konstrukcija dozvoljava spajanje s drugim kutijama iz QBRICK kolekcije.
30,99 €s PDV
●Na zalihi kod proizvođača - 8 - 10 dana
19 na zalihi

Radionički organizator koji omogućava efikasno sortiranje sitnog pribora, vijaka, matica i šarafa na jednom mjestu. Organizator 300 je najveći model iz PRO linije, nudi četiri vrste pretinaca prilagođenih za mali i duguljasti pribor s ukupno osam posuda i dva pretinca.
Organizator dolazi sa osam posuda i dva pretinca za fleksibilno organiziranje različitih veličina pribora. Ergonomična ručka omogućava jednostavan transport, a modularna konstrukcija dozvoljava spajanje s drugim kutijama iz QBRICK kolekcije.
Četiri vrste pretinaca omogućavaju precizno sortiranje sitnog pribora prema veličini i vrsti. Osam posuda i dva pretinca pružaju fleksibilnost za prilagodbu različitim potrebama radionice ili radnog prostora.
Superotporni poklopac od očvrsnutog polikarbonata i ojačana rebra osiguravaju dugotrajnost i zaštitu sadržaja. Brtvljenje na poklopcu sprječava ulazak vode i prašine, čineći organizator pouzdanim čuvarom sitnog pribora.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Ukupna masa | 2,2 kg |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Crna+crvena |
| Ukupna težina | 2,2 kg |
| Znamka | QBRICK |
| širina proizvoda | 46 cm |
| Dubina proizvoda | 37 cm |
| Visina proizvoda | 13,5 cm |
| Dimenzije pakiranja | 46x37x13,5 cm |
| Materijal pakiranja | Karton |
Još nema recenzija. Dodajte svoju recenziju ispod!
19 na zalihi