
ClimaShield™ Usmjerivač zraka za klimu Duo Flex+
●Dostava 1-3 dana
Plastična polica regal PLUS 75/5 organizira prostor bez komplikacija. Nosivost do 125 kg, jednostavna montaža bez alata i fleksibilan sustav spajanja čine je praktičnom opcijom za kućanstvo, garaže i skladišta. Dimenzije: 75 cm širina, 32 cm dubina, 176 cm visina. Paket sadrži sve dijelove potrebne za montažu, uključujući dijelove za pričvršćivanje na zid.
●Na zalihi kod proizvođača - 8 - 10 dana
161 na zalihi

Plastična polica regal PLUS 75/5 organizira prostor bez komplikacija. Nosivost do 125 kg, jednostavna montaža bez alata i fleksibilan sustav spajanja čine je praktičnom opcijom za kućanstvo, garaže i skladišta. Povišene noge omogućuju lako čišćenje poda ispod police.
Paket sadrži sve dijelove potrebne za montažu, uključujući dijelove za pričvršćivanje na zid. Dimenzije: 75 cm širina, 32 cm dubina, 176 cm visina. Težina proizvoda 5 kg.
Pet polica od plastike, od kojih svaka nosi do 25 kg, omogućava fleksibilno organiziranje stvari. Ukupna nosivost do 125 kg čini regal PLUS 75/5 pouzdanom opcijom za teže predmete i veće količine.
Regal PLUS 75/5 montira se bez potrebe za alatom zahvaljujući intuitivnom sustavu spajanja. Paket sadrži sve dijelove za montažu i pričvršćivanje na zid, što čini postavljanje jednostavnim i brzim.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Visina proizvoda | 176cm |
| širina proizvoda | 75cm |
| Duljina proizvoda | 32cm |
| Ukupna težina | 5kg |
| Nosivost | 25kg (jedna polica) |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Crna |
| Dimenzija pakiranja | 75x32x20cm |
| Materijal pakiranja | PE omot (polietilen) |
| Znamka | Keter |
Još nema recenzija. Dodajte svoju recenziju ispod!
161 na zalihi