
ClimaShield™ Usmjerivač zraka za klimu Duo Flex+
●Dostava 3–5 dana
Vrlo praktičan sklopivi spremnik za vodu – može se jednostavno sklopiti i ponovno rasklopiti.
Izrađeno od sintetičkog PVC-a, otporno na koroziju – može se ostaviti vani na temperaturama od -35 °C do 80 °C.
Pribor je uključen u paket.
Fleksibilna cijev, ventil za ispuštanje, slavina
Svi ulazi i izlazi s mrežnim filtrom
Certifikati: TÜV (SÜD), ISO:9000 i kemijski testovi REACH & PAHs
VAŽNO UPOZORENJE – Ako tijekom zime temperatura padne ispod 0 °C, potrebno je ispustiti vodu inače će doći do smrzavanja vode i oštećenja spremnika
●Na zalihi kod proizvođača - 10 - 12 dana
61 na zalihi
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Visina proizvoda | 98cm |
| širina proizvoda | O 70cm |
| Dubina proizvoda | O 70cm |
| Ukupna težina | 3,8 kg |
| Volumen | 380 l |
| Materijal | PVC |
| Boja | Zelena |
| Dimenzija pakiranja | 99x14x14cm |
| Materijal pakiranja | Papir.karton |
| Znamka | Rojaplast |
Još nema recenzija. Dodajte svoju recenziju ispod!
61 na zalihi