
ClimaShield™ Usmjerivač zraka za klimu Duo Flex+
●Dostava 3–5 dana
Viseća stolica od umjetnog ratana, idealna za terase, balkone, vrtove i zimske vrtove. Kombinacija sintetičkog ratana, aluminijskog okvira i čelične baze s praškastom bojom osigurava trajnost i minimalno održavanje. Stolica nosi do 150 kg, s dubinom sjedala od 42 cm i visinom od tla od 57 cm. Sintetički ratan je otporan na UV zračenje, temperature od +50°C do -10°C te se ne ljušti, ne puca niti gubi boju tijekom godina.
●Na zalihi kod proizvođača - 8 - 10 dana
96 na zalihi

Viseća stolica od umjetnog ratana koja se prilagođava unutarnjim i vanjskim prostorima. Kombinacija sintetičkog ratana, aluminijskog okvira i čelične baze osigurava trajnost uz minimalno održavanje. Stolica nosi do 150 kg, s dubinom sjedala od 42 cm i visinom od tla od 57 cm.
Viseća stolica s uklonjivim navlakama od poliestra, aluminijskim okvirom i čelična baza s praškastom bojom. Dimenzije košare: 102 cm širine, 70 cm dubine i 130 cm visine. Ukupne dimenzije: 98 x 98 x 203 cm. Težina: 30 kg.
Sintetički ratan u BOGOTA stolici je fleksibilniji i otporniji od prirodnog ratana. Materijal se ne ljušti, ne puca niti gubi boju tijekom godina čak i pri izloženosti vremenskim nepogodama.
Aluminijski okvir i čelična baza s praškastom bojom čine BOGOTA stolicu pouzdanom za dugoročnu upotrebu. Stolica nosi do 150 kg i dimenzionirana je za udoban boravak s dubinom sjedala od 42 cm.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Nosivost stolca | 150 kg |
| Broj kutija (dimenzije) | 2 (100x68x133cm, 210x50x6cm) |
| Dimenzije stolca (širina x dužina x visina) | 98x98x203cm |
| Dubina sjedala | 42cm |
| Visina sjedala od tla | 57cm |
| Nosivost stolice | 150 kg |
| Materijal | Umjetni ratan + aluminijski okvir + čelična baza i stup |
| Materijal pakiranja | PAP karton |
| Boja konstrukcije | Crna |
| Boja ratana | Crna |
| Boja jastuka | Siva |
| Broj kartona (dimenzije) | 2 (100x68x133cm, 210x50x6cm) |
| Znamka | Rojaplast |
| Ukupna težina | 30 kg |
| Dimenzija stolice (širina x duljina x visina) | 98x98x203cm |
| Dubina sjedećeg dijela | 42cm |
| Visina sjedećeg dijela od tla | 57cm |
| Visina košare | 130 cm |
| Dubina košare | 70 cm |
| širina košare | 102 cm |
Još nema recenzija. Dodajte svoju recenziju ispod!
96 na zalihi