
ClimaShield™ Usmjerivač zraka za klimu Duo Flex+
●Dostava 3–5 dana
Luksuzna vrtna garnitura od umjetnog ratana s aluminijskom strukturom koja kombinira eleganciju s praktičnošću. Set sadrži desni kauč, lijevi kauč, stol i tri poufa s odvojivim jastučićima. Garnitura je otporna na UV zrake i temperaturne fluktuacije od +50°C do -10°C, a umjetni ratan se ne ljušti niti puca tijekom vremena.
1.845,99 €s PDV
●Na zalihi kod proizvođača - 8 - 10 dana
14 na zalihi

Luksuzna vrtna garnitura od umjetnog ratana s aluminijskom strukturom koja kombinira eleganciju s praktičnošću. Garnitura je spremna za trenutnu upotrebu bez potrebe za montažom, što omogućuje brzo uživanje u novom prostoru. Umjetni ratan ostaje otporan i atraktivan tijekom godina zahvaljujući svojoj fleksibilnosti i otpornosti na vremenske nepogode.
Set sadrži desni kauč, lijevi kauč, stol i tri poufa. Jastučići su odvojivi s patentnim zatvaračima koji omogućuju lako pranje navlaka od poliestra. Aluminijska konstrukcija s antracit-sivim ratanskim pletenjem i tamno sivim jastučicima stvara sofisticirani izgled.
Umjetni ratan korišten u HOUSTON garnituri pruža superiornu otpornost u odnosu na prirodni ratan. Fleksibilna struktura od 6,5 mm polukružnog pletenstva smanjuje rizik od oštećenja, a odsustvo ljušćenja i pukotina osigurava dugotrajnu ljepotu.
HOUSTON garnitura zadržava svojstva i izgled u svim vremenskim uvjetima. Aluminijska struktura s praškastom bojom štiti od korozije, dok je ratan tretiran da izdržava UV zrake i temperaturne fluktuacije od +50°C do -10°C bez degradacije.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Nosivost fotelje | 150kg |
| Ukupna težina | 100 kg |
| Dimenzija stola (širina x dužina x visina) | 140x80x70cm |
| Dimenzija kauča (širina x dužina x visina) | Lijevi202x85x100cm, desni180x85x100cm |
| Dimenzija stolice (širina x dužina x visina) | 40x40x40cm |
| Sadržaj seta | 1xdesni kauč, 1xlijevi kauč, 1xstol, 3xpouf |
| Nosivost fotelja | 150kg |
| Nosivost klupe | 350 kg (lijevi kauč) + 350 kg (desni kauč) |
| Nosivost stola | 100kg |
| Materijal | Umjetni ratan + aluminijski okvir |
| Materijal pakiranja | PAP karton |
| Boja ratana | Antracit/siva |
| Znamka | Rojaplast |
| Boja jastuka | Tamno siva |
| Broj kartona (dimenzije) | 3 (205x119x106cm, 43x43x123cm, 143x83x16cm) |
| Težina ukupno | 100 kg |
| Dimenzija stola (širina x duljina x visina) | 140x80x70cm |
| Dimenzija kauča (širina x duljina x visina) | Lijevi202x85x100cm, desni180x85x100cm |
| Dimenzija poufa (širina x duljina x visina) | 40x40x40cm |
Još nema recenzija. Dodajte svoju recenziju ispod!
14 na zalihi