
ClimaShield™ Usmjerivač zraka za klimu Duo Flex+
●Dostava 3–5 dana
Vanjska sofa OSEA stvara prostor za opuštanje cijele obitelji na terasi ili balkonu. Izdržljiva tkanina s UV zaštitom i brzo sušeći jastuci omogućavaju bezbrižno uživanje bez obzira na vremenske uvjete. Modularni dizajn s zaobljenim oblicima nudi fleksibilnost, a ekstra mekani jastuci pozivaju na pravi odmor. Aluminijski okvir od 65 kg osigurava dugoročnu stabilnost.
2.708,99 €s PDV
●Na zalihi kod proizvođača - 8 - 10 dana
2 na zalihi

Vanjska sofa OSEA stvara prostor za opuštanje cijele obitelji – odraslih, djece i ljubimaca. Izdržljiva tkanina i brzo sušeći jastuci omogućavaju bezbrižno uživanje na terasi ili balkonu, bez obzira na vremenske uvjete. Modularni dizajn s zaobljenim oblicima nudi fleksibilnost za prilagodbu vašem vanjskom prostoru, a ekstra mekani jastuci pozivaju na pravi odmor.
Set sadrži jednu kutnu sofu dimenzija 245 cm širine, 93 cm duljine i 74 cm visine, s naslonom za ruke od 74 cm. Nosivost po mjestu sjedenja iznosi 120 kg. Sofa dolazi u dvije kutije za transport.
Jastuci s otvorenom staničnom strukturom brzo sušeće pjene pružaju izuzetnu mekanu podršku. Debeli jastuci oblikovani su da vas pozivaju na opuštanje i dugoročan komfor tijekom cijele godine.
Tkanina je zaštićena protiv UV zračenja, vode, prljavštine i pljesni. Posebna impregnacija štiti površinu od mrlja i ulja, čineći održavanje jednostavnim i brzim. Vanjska sofa ostaje otporna na sve vremenske uvjete.
<div class="row" style
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Sadržaj seta | 1x kutna sofa |
| Visina sofe | 74 cm |
| širina sofe | 245 cm |
| Duljina sofe | 93 cm |
| Nosivost po mjestu | 120 kg |
| Materijal | Aluminijska konstrukcija, jastuci otporni na vremenske uvjete |
| Boja | Konstrukcija antracit, presvlake antracit |
| Dimenzije pakiranja (broj kutija) | 2 (247x95x76cm, 182x95x76cm) |
| Ukupna težina | 65 kg |
| Materijal pakiranja | Karton |
| Visina naslona za ruke | 74 cm |
| Znamka | KETTLER |
Još nema recenzija. Dodajte svoju recenziju ispod!
2 na zalihi