
ClimaShield™ Usmjerivač zraka za klimu Duo Flex+
●Dostava 3–5 dana
Luksuzna ratan garnitura od umjetnog ratana i aluminijskog okvira koja donosi eleganciju u svaki prostor. Garnitura je potpuno spremna za upotrebu bez potrebe za sastavljanjem, što omogućuje trenutnu upotrebu u dnevnom boravku, na terasi, balkonu ili u uredu. Set sadrži sjedaću garnituru, dvije fotelje, stol s kaljenim staklom i dva tabureta.
1.657,99 €s PDV
●Na zalihi kod proizvođača - 8 - 10 dana
12 na zalihi

Luksuzna ratan garnitura od umjetnog ratana i aluminijskog okvira koja donosi eleganciju u svaki prostor. Garnitura je potpuno spremna za upotrebu bez potrebe za sastavljanjem ili montažom, što omogućuje trenutnu upotrebu u dnevnom boravku, na terasi, balkonu ili u uredu.
Set sadrži sjedaću garnituru (186×80×85 cm), dvije fotelje (68×80×85 cm), stol s kaljenim staklom (140×80×70 cm) i dva tabureta (40×40×40 cm). Dubina sjedišta iznosi 48 cm, a visina od tla 48 cm za ergonomsku udobnost.
Umjetni ratan od 6,5 mm je fleksibilniji i otporniji od prirodnog ratana, što znači manju vjerojatnost oštećenja tijekom godina. Aluminijski okvir sa prahom prevučenim premазom čini garnituru otpornom na koroziju i vanjskih utjecaja.
Jastučići su ispunjeni 10 cm spužve i obloženi poliestrskom tkaninom od 230 g/m². Donji jastučići opremljeni su patentnim zatvaračima što omogućuje lako skidanje navlake za pranje bez potrebe za posebnim alatima.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Set sadrži | 1xsofa, 2xfotelja, 1xstol, 2xtabure |
| Dimenzije sofe (širina x dužina x visina) | 186x80x85cm |
| Dimenzije tabureta (širina x dužina x visina) | 40x40x40cm |
| Dubina sjedišta fotelje i sofe | 48 cm |
| Visina sjedišta fotelje i sofe od tla | 48 cm |
| Sadržaj seta | 1xsjedaća garnitura, 2xfotelja, 1xstol, 2xpuf |
| Nosivost fotelje | 150kg |
| Nosivost klupe | 350 kg |
| Nosivost stola | 100kg |
| Materijal | Umjetni ratan + aluminijski okvir |
| Materijal pakiranja | PAP karton |
| Boja ratana | Antracit/siva |
| Znamka | Rojaplast |
| Boja jastuka | Tamno siva |
| Broj kartona (dimenzije) | 3 (189x83x88cm, 73x105x130cm, 143x83x16cm) |
| Ukupna težina | 90 kg |
| Dimenzije stola (širina x dužina x visina) | 140x80x70cm |
| Dimenzije sofa (širina x dužina x visina) | 186x80x85cm |
| Dimenzije pufa (širina x dužina x visina) | 40x40x40cm |
| Dimenzije fotelje (širina x dužina x visina) | 68x80x85cm |
| Dubina sjedenja fotelje i sofe | 48 cm |
| Visina sjedenja fotelje i sofe od tla | 48 cm |
Još nema recenzija. Dodajte svoju recenziju ispod!
12 na zalihi