
ClimaShield™ Usmjerivač zraka za klimu Duo Flex+
●Dostava 1-3 dana
Pocinčana polica praktično je rješenje za pohranu robe, materijala i alata u skladištima, radionicama i garažama. Zahvaljujući čvrstoj čeličnoj konstrukciji, polica se lako uklapa i u dnevne boravke ili uredske prostore uređene u modernom stilu. Pet podesljivih polica omogućava prilagodbu prema specifičnim potrebama, dok pocinčani čelik osigurava otpornost i dugovječnost.
●Na zalihi kod proizvođača - 8 - 10 dana
517 na zalihi

Pocinčana polica praktično je rješenje za pohranu robe, materijala i alata u skladištima, radionicama i garažama. Zahvaljujući čvrstoj čeličnoj konstrukciji i industrijskom izgledu, polica se lako uklapa i u dnevne boravke ili uredske prostore uređene u modernom stilu.
Polica dolazi u kartonskom pakiranju dimenzija 77x31x7 cm sa svim potrebnim dijelovima za montažu. Ukupna težina proizvoda je 9 kg, a svaka od pet polica može izdržati do 175 kg kada je ravnomjerno opterećena.
Polica je izrađena od kvalitetnog pocinčanog čelika koji osigurava veliku čvrstoću, otpornost i dugovječnost. MDF police debljine 4 mm pružaju stabilnu površinu za pohranu različitih predmeta.
Pet podesljivih polica omogućava vam da prilagodite raspored prema vašim specifičnim potrebama. Svaka polica se može postaviti na željenu visinu, što vam daje fleksibilnost pri organizaciji prostora.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Visina proizvoda | 150cm |
| Dubina proizvoda | 30cm |
| širina proizvoda | 70cm |
| Ukupna težina | 9kg |
| Nosivost | 175kg (jedna polica) |
| Ukupna nosivost | 875kg |
| Broj polica | 5 |
| Materijal | čelik - pocinčan |
| Materijal polica | MDF - vlaknasta ploča |
| Debljina polica | 4mm |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzije pakiranja | 77x31x7cm |
| Materijal pakiranja | Karton |
| Znamka | Rojaplast |
Još nema recenzija. Dodajte svoju recenziju ispod!
517 na zalihi